
Kondensavimo slėgio reguliatorius, KVR 15
034L0103
Įėjimo dydis [mm]: 16, Išleidimo dydis [mm]: 16, Įėjimo jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Išleidimo jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 28
034L0103
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234ze(E)R1270R134aR22R290R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516AR600R600a |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 108.7 psig |
| Identiškas produktas | 034L1097 |
| Įėjimo dydis [col.] | 5/8 in |
| Įėjimo dydis [mm] | 16.00 mm |
| Įėjimo jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Įranga | Schrader prieigos prie vožtuvo prievadas |
| Išleidimo dydis [col.] | 5/8 in |
| Išleidimo dydis [mm] | 16.00 mm |
| Išleidimo jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 31.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 450.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 28.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 406 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 6.2 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 90.0 psi |
| Material Description | KVR15 KONDENSAC.SLĖG.REGUL. |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | C UL US LISTEDEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Kinija |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kondensavimo slėgio reguliatorius |
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | KVR 15 |
| Produktų grupė | Slėg. ir temp. reg. vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [maks.] | 17.5 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [min.] | 5.0 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 254.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 73.00 psig |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R1234ze(E)R513A |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | KV |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| Srauto krypties indikatorius | Išgraviruota 1 krypties rodyklė |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -45 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 266 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -49 °F |
| Tinkamas naudoti | KV vožtuvų atsarginės dalys |
| Tvirtinimo failo vardas | AUŠINIMO MEDŽIAGOS VOŽTUVAS 53R0 |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Vardinė gal. R134a, karštos dujos [kW] | 11.50 kW |
| Vardinė gal. R134a, karštos dujos [TR] | 3.03 TR |
| Vardinė gal. R22, karštos dujos [kW] | 13.20 kW |
| Vardinė gal. R22, karštos dujos [TR] | 4.13 TR |
| Vardinė gal. R407C, karštos dujos [kW] | 14.30 kW |
| Vardinė gal. R407C, karštos dujos [TR] | 4.50 TR |
| Vardinė gal.R404A/R507,karštos dujos[k | 12.00 kW |
| Vardinė gal.R404A/R507,karštos dujos[T | 3.27 TR |
| Vardinė galia R134a [kW] | 47.30 kW |
| Vardinė galia R134a [TR] | 11.80 TR |
| Vardinė galia R22 [kW] | 50.40 kW |
| Vardinė galia R22 [TR] | 12.70 TR |
| Vardinė galia R404A/R507 [kW] | 36.60 kW |
| Vardinė galia R404A/R507 [TR] | 8.20 TR |
| Vardinė galia R407C [kW] | 54.40 kW |
| Vardinė galia R407C [TR] | 13.80 TR |
| Vardinės gal. sąlygos [IMP] | Delta p karštos dujos=6 psiDelta p skystis=3 psitcond=110 °Ftevap=40 °F |
| Vardinės gal. sąlygos [SI] | Delta p karštos dujos=0,4 barDelta p liquid=0.2 barOffset=3 bartcond=30 °Ctevap=-10 °C |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.392 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.345 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 1.189 Liter |
| EAN/UPC | 5715162500484 |