
Kondensavimo slėgio reguliatorius, KVR 28
034L0095
Įėjimo jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Išleidimo jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 28
034L0095
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 7 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 145.0 psig |
| Identiškas produktas | 034L1295 |
| Įėjimo dydis [col.] | 1 1/8 in |
| Įėjimo jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Įranga | Schrader prieigos prie vožtuvo prievadas |
| Išleidimo dydis [col.] | 1 1/8 in |
| Išleidimo jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 31.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 450.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 28.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 406 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 5.0 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 72.5 psi |
| Material Description | KVR28 SLEGIO REGULIATORIUS |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | C UL US LISTEDEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Kinija |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kondensavimo slėgio reguliatorius |
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | KVR 28 |
| Produktų grupė | Slėg. ir temp. reg. vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [maks.] | 17.5 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [min.] | 5.0 bar |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 254.00 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 73.00 psig |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R1234ze(E)R513A |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | KV |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| Srauto krypties indikatorius | Išgraviruota 1 krypties rodyklė |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -45 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 266 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -49 °F |
| Tinkamas naudoti | KV vožtuvų atsarginės dalys |
| Tvirtinimo failo vardas | AUŠINIMO MEDŽIAGOS VOŽTUVAS 53R0 |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Vardinė gal. R134a, karštos dujos [kW] | 30.60 kW |
| Vardinė gal. R134a, karštos dujos [TR] | 8.04 TR |
| Vardinė gal. R22, karštos dujos [kW] | 34.90 kW |
| Vardinė gal. R22, karštos dujos [TR] | 10.93 TR |
| Vardinė gal. R407C, karštos dujos [kW] | 37.70 kW |
| Vardinė gal. R407C, karštos dujos [TR] | 11.91 TR |
| Vardinė gal.R404A/R507,karštos dujos[k | 34.90 kW |
| Vardinė gal.R404A/R507,karštos dujos[T | 8.66 TR |
| Vardinė galia R134a [kW] | 121.00 kW |
| Vardinė galia R134a [TR] | 30.20 TR |
| Vardinė galia R22 [kW] | 129.00 kW |
| Vardinė galia R22 [TR] | 32.60 TR |
| Vardinė galia R404A/R507 [kW] | 93.70 kW |
| Vardinė galia R404A/R507 [TR] | 20.90 TR |
| Vardinė galia R407C [kW] | 139.30 kW |
| Vardinė galia R407C [TR] | 35.50 TR |
| Vardinės gal. sąlygos [IMP] | Delta p karštos dujos=6 psiDelta p skystis=3 psitcond=110 °Ftevap=40 °F |
| Vardinės gal. sąlygos [SI] | Delta p karštos dujos=0,4 barDelta p liquid=0.2 barOffset=3 bartcond=30 °Ctevap=-10 °C |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.09 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.925 Kilogram |
| Tūris | 2.747 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428411608 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |