
Karterio slėgio reguliatorius, KVL 15
034L1242
Įėjimo dydis [mm]: 16, Išleidimo dydis [mm]: 16, Įėjimo jungties tipas: Platėjanti mova, Išleidimo jungties tipas: Platėjanti mova, Kv reikšmė [m³/h]: 3.2, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 18
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: KVL
034L1242
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234ze(E)R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 3.700 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 18 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 29.0 psig |
| Identiškas produktas | 034L0042 |
| Įėjimo dydis [col.] | 5/8 in |
| Įėjimo dydis [mm] | 16.00 mm |
| Įėjimo jungties tipas | Platėjanti mova |
| Išleidimo dydis [col.] | 5/8 in |
| Išleidimo dydis [mm] | 16.00 mm |
| Išleidimo jungties tipas | Platėjanti mova |
| Kv reikšmė [m³/h] | 3.200 m³/h |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 19.8 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 286.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 18.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 260 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 2.0 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 29.0 psi |
| Material Description | KVL 15 Crankcase Pres. Reg. I/18 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | C UL US LISTEDEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Kinija |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Karterio slėgio reguliatorius |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | KVL 15 |
| Produktų grupė | Slėg. ir temp. reg. vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [maks.] | 6.0 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [min.] | 0.2 bar |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 87.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 3.00 psig |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R1234ze(E)R513A |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| Srauto krypties indikatorius | Išgraviruota 1 krypties rodyklė |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -60 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 266 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -76 °F |
| Tinkamas naudoti | KV vožtuvų atsarginės dalys |
| Tvirtinimo failo vardas | AUŠINIMO MEDŽIAGOS VOŽTUVAS 53R0 |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Vardinė galia R134a [kW] | 5.30 kW |
| Vardinė galia R134a [TR] | 0.80 TR |
| Vardinė galia R22 [kW] | 7.10 kW |
| Vardinė galia R22 [TR] | 1.20 TR |
| Vardinė galia R404A/R507 [kW] | 6.30 kW |
| Vardinė galia R404A/R507 [TR] | 1.00 TR |
| Vardinė galia R407C [kW] | 6.40 kW |
| Vardinė galia R407C [TR] | 1.10 TR |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.439 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.394 Kilogram |
| Tūris | 0.62 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428410441 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |