
Karterio slėgio reguliatorius, KVL 22
034L0058
Įėjimo dydis [mm]: 22, Išleidimo dydis [mm]: 22, Įėjimo jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Išleidimo jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Kv reikšmė [m³/h]: 3.2, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 18
034L0058
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234ze(E)R1270R134aR22R290R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516AR600R600a |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 3.700 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 29.0 psig |
| Identiškas produktas | 034L1065 |
| Įėjimo dydis [col.] | 7/8 in |
| Įėjimo dydis [mm] | 22.00 mm |
| Įėjimo jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Išleidimo dydis [col.] | 7/8 in |
| Išleidimo dydis [mm] | 22.00 mm |
| Išleidimo jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Kv reikšmė [m³/h] | 3.200 m³/h |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 19.8 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 286.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 18.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 260 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 2.0 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 29.0 psi |
| Material Description | KARTERIO SLĖGIO REGUL. KVL22 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | C UL US LISTEDEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Kinija |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Karterio slėgio reguliatorius |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | KVL 22 |
| Produktų grupė | Slėg. ir temp. reg. vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [maks.] | 6.0 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [min.] | 0.2 bar |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 87.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 3.00 psig |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R1234ze(E)R513A |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | KV |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| Srauto krypties indikatorius | Išgraviruota 1 krypties rodyklė |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -60 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 266 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -76 °F |
| Tinkamas naudoti | KV vožtuvų atsarginės dalys |
| Tvirtinimo failo vardas | AUŠINIMO MEDŽIAGOS VOŽTUVAS 53R0 |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Vardinė galia R134a [kW] | 5.30 kW |
| Vardinė galia R134a [TR] | 0.80 TR |
| Vardinė galia R22 [kW] | 7.10 kW |
| Vardinė galia R22 [TR] | 1.20 TR |
| Vardinė galia R404A/R507 [kW] | 6.30 kW |
| Vardinė galia R404A/R507 [TR] | 1.00 TR |
| Vardinė galia R407C [kW] | 6.50 kW |
| Vardinė galia R407C [TR] | 1.10 TR |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.388 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.368 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 1.189 Liter |
| EAN/UPC | 5715162265161 |