
Imtuvo slėgio reguliatorius, KVD 12
034L0171
Įėjimo dydis [mm]: 12, Išleidimo dydis [mm]: 12, Įėjimo jungties tipas: Platėjanti mova, Išleidimo jungties tipas: Platėjanti mova, Kv reikšmė [m³/h]: 1.75, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 28
034L0171
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234ze(E)R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 2.020 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 12 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 145.0 psig |
| Įėjimo dydis [col.] | 1/2 in |
| Įėjimo dydis [mm] | 12.00 mm |
| Įėjimo jungties tipas | Platėjanti mova |
| Įranga | Schrader prieigos prie vožtuvo prievadas |
| Išleidimo dydis [col.] | 1/2 in |
| Išleidimo dydis [mm] | 12.00 mm |
| Išleidimo jungties tipas | Platėjanti mova |
| Kv reikšmė [m³/h] | 1.750 m³/h |
| Maks. bandymo slėgis [bar] | 31.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 450.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 28.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 406 psig |
| Material Description | KVD 12 Receiver Pres. Reg. M/12 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | C UL US LISTEDEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Kinija |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Imtuvo slėgio reguliatorius |
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | KVD 12 |
| Produktų grupė | Slėg. ir temp. reg. vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [maks.] | 20.0 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] [min.] | 3.0 bar |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 290.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 44.00 psig |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R1234ze(E)R513A |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | KV |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| Srauto krypties indikatorius | Išgraviruota 1 krypties rodyklė |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -45 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 266 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -49 °F |
| Tinkamas naudoti | KV vožtuvų atsarginės dalys |
| Tvirtinimo failo vardas | AUŠINIMO MEDŽIAGOS VOŽTUVAS 53R0 |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.484 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.425 Kilogram |
| Tūris | 1.18 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428411318 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |