
Slėgio valdymo vožtuvas, KDC 80 D 1
148G3775
Sujungimo dydis [mm]: 80, Sujungimo tipas: Sandūrinis virinimas, Kv visas atidarymas [m3/h]: 118, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 40
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: KDC / GVD
148G3775
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717R744 |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv visas atidarymas [gal/min] | 137.00 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [psi] | 14.500 psi |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [mm] | 80.00 mm |
| Jungties standartas | EN 10220 |
| Kategorija | II |
| Kryptis | Kampinis |
| Kv visas atidarymas [m3/h] | 118 m³/h |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 580 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | KDC-080-D-1 bar |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Patvirtinimas | CEUKCA |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Daugiafunkcis kompresoriaus vožtuvas |
| Produkto pavadinimas | Slėgio valdymo vožtuvas |
| Produkto tipas | KDC 80 D 1 |
| Produktų grupė | Slėg. ir temp. reg. vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] | 1.000 bar |
| Sujungimo dydis [col.] | 3 in |
| Sujungimo dydis [mm] | 80 mm |
| Sujungimo tipas | Sandūrinis virinimas |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -50 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 302 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -58 °F |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 10.321 Kilogram |
| Grynasis svoris | 10.028 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 18.328 Liter |
| EAN/UPC | 5702428431897 |