
Slėgio valdymo vožtuvas, KDC 65 D 3
148G3713
Sujungimo dydis [mm]: 65, Sujungimo tipas: Sandūrinis virinimas, Kv visas atidarymas [m3/h]: 78, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 40
148G3713
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717R744 |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv visas atidarymas [gal/min] | 90.00 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis slėgis [psi] | 43.500 psi |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Įėjimo jungties dydis [mm] | 65.00 mm |
| Jungties standartas | EN 10220 |
| Kategorija | II |
| Kryptis | Kampinis |
| Kv visas atidarymas [m3/h] | 78 m³/h |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 580 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | KDC-065-D-3 |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Daugiafunkcis kompresoriaus vožtuvas |
| Produkto pavadinimas | Slėgio valdymo vožtuvas |
| Produkto tipas | KDC 65 D 3 |
| Produktų grupė | Slėg. ir temp. reg. vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Skysčių grupė | 1 |
| Slėgio perkrytis [bar] | 3.000 bar |
| Sujungimo dydis [col.] | 2 1/2 in |
| Sujungimo dydis [mm] | 65 mm |
| Sujungimo tipas | Sandūrinis virinimas |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -50 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 302 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -58 °F |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 5.946 Kilogram |
| Grynasis svoris | 5.827 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 5.899 Liter |
| EAN/UPC | 5702428345897 |