
Daugiafunkcio vožtuvo korpusas, ICV 40, Sandūrinis virinimas
027H4185
Sujungimo tipas: Sandūrinis virinimas, Jungčių medžiaga: Plienas, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 52, Temperatūros diapazonas [°C]: -60 - 120, Naudojama produktui: ICM 40; ICS 40; ICLX 40
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: ICSX, ICV, ICLX
027H4185
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | ICLXICMICS |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Jungčių medžiaga | Plienas |
| Jungties standartas | EN 10220 |
| Kategorija | ICV Flexline |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 52.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 754 psig |
| Material Description | ICV 40 ODS Valve housing |
| Naudojama produktui | ICLX 40ICM 40ICS 40 |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | EAC |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Daugiafunkcio vožtuvo korpusas |
| Produkto priedai | ICM / ICS / ICLX priedai |
| Produkto tipas | ICV 40 |
| Produktų grupė | Daugiafunkciai vožtuvai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Sujungimo dydis [col.] | 2 in |
| Sujungimo dydis [mm] | 50 mm |
| Sujungimo tipas | Sandūrinis virinimas |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -60 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 248 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -76 °F |
| Tinkamas naudoti | ICM / ICS / ICLX atsarginės dalys |
| Vožtuvo veikimas | Funkcijų modulis |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 3.541 Kilogram |
| Grynasis svoris | 3.176 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 8.86 Liter |
| EAN/UPC | 5702428542845 |