
2 žingsnių solenoid. vožtuvas, ICLX 150 A
148X0537
Kryptis: Tiesus, Sujungimo tipas: Sandūrinis virinimas, Jungties standartas: ASME B 36.10
148X0537
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(b) |
| Jungties standartas | ASME B 36.10 |
| Kryptis | Tiesus |
| Material Description | ICLX 150 A 6" BW |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Product line | Industrial Refrigeration |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto aprašymas | 2 žingsnių elektromagnetinis vožtuvas |
| Produkto pavadinimas | 2 žingsnių solenoid. vožtuvas |
| Produkto tipas | ICLX 150 A |
| Produktų grupė | Regionally specified kits |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ICLX 32-65 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | a65a5318-3dcd-4e13-b6f2-5cef46ffb9e6 |
| Sujungimo dydis [col.] | 6 in |
| Sujungimo tipas | Sandūrinis virinimas |
| Veikimas | 2-step solenoid valve |
| Viršutinis dangtis | 3 funkcijų moduliai |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 141 Kilogram |
| Grynasis svoris | 127.102 Kilogram |
| Tūris | 113.693 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428850292 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |