
2 žingsnių solenoid. vožtuvas, ICLX 65, 65 mm, Lizdinis virinimas
027H6042
2 žingsnių solenoid. vožtuvas, Kv reikšmė [m³/h]: 82
027H6042
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 veiksmo atidarymo laipsnis (~) [%] | 10 % RH |
| 2 veiksmų inicijavimas | Delta p < 1.25 bar (18 psig) |
| Aprašymas | 2-step solenoid valve |
| Atidarymo konfigūracija | 1 veiksmo (pasirinktinis nustatymas)2 žingsnių (numatyt.) |
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR452CR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Contains batteries | No |
| Cv vertė [gal/min] | 95.120 gal/min |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| Dalių programos pavadinimas | ICLX |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(b) |
| Įėjimo jungties dydis [col.] | 2 1/2 in |
| Įėjimo jungties dydis [mm] | 65.00 mm |
| Įėjimo jungties tipas | Lizdinis virinimas |
| Išleidimo jungties dydis [col.] | 2 1/2 in |
| Išleidimo jungties dydis [mm] | 65.0 mm |
| Išleidimo jungties tipas | Lizdinis virinimas |
| Išor. pilotinio slėgio jungtis | Virinimo tūta (P2 prievadas) |
| Jungčių medžiaga | Plienas |
| Jungties standartas | ASME B 16.11 |
| Kategorija | II |
| Kategorija | ICV Flexline |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Kryptis | Tiesus |
| Kv reikšmė [m³/h] | 82.000 m³/h |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 65.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 943 psig |
| Material Description | ICLX 65 SOC |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Patvirtinimas | EACLLC CDC TYSKTÜVUL |
| Pavaros sistema | 2 EVM pilotinis sol. vožtuvo modulis |
| Paviršiaus danga | Zn (TLP) |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Solenoidinis vožtuvas |
| Produkto pavadinimas | 2 žingsnių solenoid. vožtuvas |
| Produkto priedai | ICM / ICS / ICLX priedai |
| Produkto tipas | ICLX 65 |
| Produktų grupė | Solenoidiniai vožtuvai |
| Rankinio valdymo parinktis | Rankinio atidarymo ašis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ICLX 32-65 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | a65a5318-3dcd-4e13-b6f2-5cef46ffb9e6 |
| Skysčių grupė | 1 |
| Srauto krypties indikatorius | Įspausta 1 krypties rodyklė |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -60 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 248 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -76 °F |
| Tinkamas naudoti | ICM / ICS / ICLX atsarginės dalys |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtinimo failo vardas | AUŠINIMO MEDŽIAGOS VOŽTUVAS 53R0 |
| Vožtuvo veikimas | Valdoma solenoido |
| Vožtuvo versija | Standartinė versija |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 19.51 Kilogram |
| Grynasis svoris | 16.357 Kilogram |
| Tūris | 20.671 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428483148 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |