
4 angų vožtuvo ritė, VHV-MOAT058A1
061L2216
Tipo pavadinimas: VHV-MOAT058A1, null: 24, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP54, Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 120
061L2216
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 149 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -22 °F |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Coil mount, recom. torque [Nm] [max] | 1.96 Nm |
| Coil mount, recom. torque [Nm] [min] | 1.47 Nm |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 120 vnt. |
| Dažnis [Hz] | DC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Energijos suvartojimas [W] | 11.0 W |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Izoliavimo klasė | B |
| Kabelio ilgis [col.] | 23.60 in |
| Kabelio ilgis [m] | 0.600 m |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP54 |
| Material Description | VHV Coil 4-Way Valve MOAT058A1 I/120 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CEVDE |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvo ritė |
| Produkto tipas | VHV |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritės tvirtinimas, rekom. sukimo momentas [Nm] [maks.] | 1.96 nm |
| Ritės tvirtinimas, rekom. sukimo momentas [Nm] [min.] | 1.47 nm |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 24.00 V |
| Tipo pavadinimas | VHV-MOAT058A1 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.241 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.241 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.432 Liter |
| EAN/UPC | 5702428518666 |