
4-way reversing valve, STF-0746G
061L1382
Medium temperature range [°C]: -30 - 160, MaxOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Suction conn size [in]: 1 1/8, Discharge conn size [in]: 3/4 in, Design config. Style: B
061L1382
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 kond. būsena [°C] | 0°C sub-cooling |
| 2 kond. būsena [°C] | 5°C sub-cooling |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -22 °F |
| Atsparumo smūgiams standartas | JIS C 60068-2-27 |
| Aušinimo medžiagos | R22R32R407CR410A |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 6 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EPD available | Yes |
| Gar./kond. suj. dydis [col.] | 1 1/8 |
| Gar./kond. suj. dydis [mm] | 28,70 |
| Išmetimo sujungimo dydis [col.] | 3/4 in |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 19.15 mm |
| Išmetimo sujungimo tipas | FEMALE |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 27.60 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 23.58 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 38.84 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 33.20 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 35.67 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 30.91 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 50.31 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 43.60 kW |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 42.0 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. nuotėkis [cm³/min] | 10000 cm³/min |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0746G I/6 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Pakavimo formatas | Industrial pack |
| Patvirtinimas | CEUKCAVDE |
| Process connection material | Copper |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4-way reversing valve |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | 4-way reversing valves |
| Projektinė konfig. Stilius | B |
| Ritė | No |
| Siurbimo sujung. dydis [col.] | 1 1/8 |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 28.70 mm |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 160 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 320 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tipo pavadinimas | STF-0746G |
| Vibracijos bandymo standartas | JIS C 60068-2-6 |
| Vibracijos stabilumas [m/s²] | 19.6 m/s² |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.684 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.32 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255003106 |