
4 angų vožtuvas
061L1379
Terpės temperatūros diapazonas [°C]: -20 - 130, Maks. OPD [bar]: 29.6, MinODP [bar]: 3.43, Siurbimo sujung. dydis [col.]: 7/8, Projektinė konfig. Stilius: B
061L1379
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 kond. būsena [°C] | 0°C sub-cooling |
| 2 kond. būsena [°C] | 5°C sub-cooling |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 45 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 113 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Atsparumo smūgiams standartas | JIS C 60068-2-27 |
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234zeR134aR22R290R32R404AR407AR407CR410AR448AR449AR452AR452BR454BR454CR513A |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Gar./kond. suj. dydis [col.] | 7/8 |
| Gar./kond. suj. dydis [mm] | 22,40 |
| Išmetimo sujungimo dydis [col.] | 1/2 in |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 12.80 mm |
| Išmetimo sujungimo tipas | LIZDINIS |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 16.10 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 13.75 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 22.66 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 19.37 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 20.81 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 18.03 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 29.35 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 25.43 kW |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. nuotėkis [cm³/min] | 6000 cm³/min |
| Maks. OPD [bar] | 29.6 bar |
| Maks. OPD [psi] | 429.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 429 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0458D I/24 |
| MinODP [bar] | 3.430 bar |
| MinODP [psi] | 49.748 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CEVDE |
| Process connection material | Varis |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| Projektinė konfig. Stilius | B |
| Ritė | Ne |
| Siurbimo sujung. dydis [col.] | 7/8 |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 22.40 mm |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 266 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -4 °F |
| Tipo pavadinimas | STF-0458D |
| Vibracijos bandymo standartas | JIS C 60068-2-6 |
| Vibracijos stabilumas [m/s²] | 19.6 m/s² |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.848 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.191 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162959992 |