
4 angų vožtuvas, STF-H0651
061L1353
Terpės temperatūros diapazonas [°C]: -30 - 130, Maks. OPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Siurbimo sujung. dydis [col.]: 3/4, Projektinė konfig. Stilius: B
061L1353
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 kond. būsena [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| 2 kond. būsena [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -22 °F |
| Atsparumo smūgiams standartas | JIS C 60068-2-27 |
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234zeR134aR22R290R32R404AR407AR407CR410AR448AR449AR452AR452BR454BR454CR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EPD available | Yes |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Gar./kond. suj. dydis [col.] | 3/4 |
| Gar./kond. suj. dydis [mm] | 19,15 |
| Išmetimo sujungimo dydis [col.] | 1/2 in |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 12.80 mm |
| Išmetimo sujungimo tipas | LIZDINIS |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 22.17 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 18.95 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 31.21 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 26.68 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 28.66 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 24.84 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 40.43 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 35.04 kW |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. nuotėkis [cm³/min] | 4000 cm³/min |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve H0651 I/24 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CEVDE |
| Process connection material | Varis |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| Projektinė konfig. Stilius | B |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritė | Ne |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Four-way valve(1) |
| SCIP dokumentacijos Nr. | f8fe2fb6-0750-4373-b03a-5b5988b72210 |
| Siurbimo sujung. dydis [col.] | 3/4 |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 19.15 mm |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 130 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 266 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tipo pavadinimas | STF-H0651 |
| Vibracijos bandymo standartas | JIS C 60068-2-6 |
| Vibracijos stabilumas [m/s²] | 19.6 m/s² |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.816 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.37 Kilogram |
| Tūris | 1.776 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424157135 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |