
4 angų vožtuvas
061L1347
Terpės temperatūros diapazonas [°C]: -30 - 160, Maks. OPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Siurbimo sujung. dydis [col.]: 2 1/8, Projektinė konfig. Stilius: G
061L1347
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 kond. būsena [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| 2 kond. būsena [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -22 °F |
| Atsparumo smūgiams standartas | JIS C 60068-2-27 |
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR410A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Gar./kond. suj. dydis [col.] | 2 1/8 |
| Gar./kond. suj. dydis [mm] | 54,4 |
| Išmetimo sujungimo dydis [col.] | 1 5/8 in |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 41.20 mm |
| Išmetimo sujungimo tipas | Kištukinis |
| Komentarai | FOR CARRIER |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 142.58 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 121.81 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 200.70 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 171.53 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 184.29 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 159.70 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 259.92 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 225.28 kW |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 49.0 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. nuotėkis [cm³/min] | 20000 cm³/min |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 5016G |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Patvirtinimas | CEVDE |
| Process connection material | Varis |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| Projektinė konfig. Stilius | G |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritė | Ne |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Four-way valve(1) |
| SCIP dokumentacijos Nr. | f8fe2fb6-0750-4373-b03a-5b5988b72210 |
| Siurbimo sujung. dydis [col.] | 2 1/8 |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 54.40 mm |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 160 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 320 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tipo pavadinimas | STF-5016G |
| Vibracijos bandymo standartas | JIS C 60068-2-6 |
| Vibracijos stabilumas [m/s²] | 19.6 m/s² |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 11.733 Kilogram |
| Grynasis svoris | 3.3 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 38.54 Liter |
| EAN/UPC | 5702424046552 |