
4 angų vožtuvas
061L1328
Terpės temperatūros diapazonas [°C]: -20 - 122, Maks. OPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Siurbimo sujung. dydis [col.]: 1 5/8, Projektinė konfig. Stilius: G
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: STF
061L1328
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 kond. būsena [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| 2 kond. būsena [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Atsparumo smūgiams standartas | JIS C 60068-2-27 |
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR410A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gar./kond. suj. dydis [col.] | 1 5/8 |
| Gar./kond. suj. dydis [mm] | 41,7 |
| Išmetimo sujungimo dydis [col.] | 1 1/8 in |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 28.50 mm |
| Išmetimo sujungimo tipas | Kištukinis |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 79.01 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 67.50 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 111.22 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 95.05 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 102.12 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 88.50 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 144.03 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 124.84 kW |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
| Maks. nuotėkis [cm³/min] | 10000 cm³/min |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 30U3G3 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Patvirtinimas | CEULVDE |
| Process connection material | Varis |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| Projektinė konfig. Stilius | G |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritė | Ne |
| Siurbimo sujung. dydis [col.] | 1 5/8 |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 41.70 mm |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 122 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 252 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -4 °F |
| Tipo pavadinimas | STF-30U3G3 |
| UL patvirtinimo failo vardas | MH12113 |
| Vibracijos bandymo standartas | JIS C 60068-2-6 |
| Vibracijos stabilumas [m/s²] | 19.6 m/s² |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 6 Kilogram |
| Grynasis svoris | 5.787 Kilogram |
| Tūris | 34.96 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428531771 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |