
4 angų vožtuvas, STF-03U6G3
061L1220
Terpės temperatūros diapazonas [°C]: -20 - 120, Maks. OPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Siurbimo sujung. dydis [col.]: 3/4, Projektinė konfig. Stilius: E
061L1220
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 kond. būsena [°C] | 0°C sub-cooling |
| 2 kond. būsena [°C] | 5°C sub-cooling |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Atsparumo smūgiams standartas | JIS C 60068-2-27 |
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR410A |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 32 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Gar./kond. suj. dydis [col.] | 3/4 |
| Gar./kond. suj. dydis [mm] | 19,2 |
| Išmetimo sujungimo dydis [col.] | 1/2 in |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 12.95 mm |
| Išmetimo sujungimo tipas | LIZDINIS |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 8.38 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 7.16 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 11.79 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 10.08 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 10.83 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 9.38 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 15.27 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 13.24 kW |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 41.5 bar |
| Maks. nuotėkis [cm³/min] | 1500 cm³/min |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 03U6G3 I/32 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | UL |
| Process connection material | Varis |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| Projektinė konfig. Stilius | E |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Ritė | Ne |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | Four-way valve(1) |
| SCIP dokumentacijos Nr. | f8fe2fb6-0750-4373-b03a-5b5988b72210 |
| Siurbimo sujung. dydis [col.] | 3/4 |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 19.20 mm |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 120 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 248 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -4 °F |
| Tipo pavadinimas | STF-03U6G3 |
| UL patvirtinimo failo vardas | MH12113 |
| Vibracijos bandymo standartas | JIS C 60068-2-6 |
| Vibracijos stabilumas [m/s²] | 19.6 m/s² |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.457 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.38 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 2.017 Liter |
| EAN/UPC | 5702428318587 |