
4 angų vožtuvas, STF-0301G
061L1208
061L1208
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR410A |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 4 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 12.95 mm |
| Komentarai | REPLACE BY 061L1194 |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 8.38 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 7.16 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 11.79 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 10.08 kW |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 10.83 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 9.38 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 15.27 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 13.24 kW |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0301G I/4 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritė | Ne |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 16.15 mm |
| Tipo pavadinimas | STF-0301G |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.568 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.37 Kilogram |
| Tūris | 1.744 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273572 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |