
4 angų vožtuvas, STF-0101G
061L1188
061L1188
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR410A |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 45 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 8.10 mm |
| Komentarai | REPLACE BY 061L1206 |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 4.27 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 3.65 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 6.01 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 5.14 kW |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 5.52 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 4.78 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 7.79 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 6.75 kW |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0101G I/45 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritė | Ne |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 9.70 mm |
| Tipo pavadinimas | STF-0101G |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.282 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.282 Kilogram |
| Tūris | 0.91 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273732 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |