
4 angų vožtuvas, STF-0728G3
061L1160
Terpės temperatūros diapazonas [°C]: -20 - 120, Maks. OPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Siurbimo sujung. dydis [col.]: 7/8, Projektinė konfig. Stilius: B
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: STF
061L1160
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| 1 kond. būsena [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| 2 kond. būsena [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Atsparumo smūgiams standartas | JIS C 60068-2-27 |
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234zeR134aR22R290R32R404AR407AR407CR410AR448AR449AR452AR452BR454BR454CR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 6 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gar./kond. suj. dydis [col.] | 7/8 |
| Gar./kond. suj. dydis [mm] | 22,3 |
| Išmetimo sujungimo dydis [col.] | 7/8 in |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 22.50 mm |
| Išmetimo sujungimo tipas | LIZDINIS |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 27.60 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 23.58 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 38.84 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 33.20 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 35.67 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 30.91 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 50.31 kW |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 43.60 kW |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
| Maks. nuotėkis [cm³/min] | 6000 cm³/min |
| Maks. OPD [bar] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0728G3 I/6 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CEVDE |
| Process connection material | Varis |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| Projektinė konfig. Stilius | B |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritė | Ne |
| Siurbimo sujung. dydis [col.] | 7/8 |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 22.30 mm |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 120 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 248 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -4 °F |
| Tipo pavadinimas | STF-0728G3 |
| Vibracijos bandymo standartas | JIS C 60068-2-6 |
| Vibracijos stabilumas [m/s²] | 19.6 m/s² |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 1.615 Kilogram |
| Grynasis svoris | 1.534 Kilogram |
| Tūris | 9.691 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273817 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |