
4 angų vožtuvas, STF-0401G
061L1152
061L1152
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR410A |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Išmetimo sujungimo dydis [mm] | 12.80 mm |
| Komentarai | REPLACE BY 061L1209 |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 16.10 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 13.75 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 22.66 kW |
| Kond. R407C@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 19.37 kW |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond1)[kW] | 20.81 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.1bar(cond2)[kW] | 18.03 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond1)[kW] | 29.35 kW |
| Kond. R410A@Δp:0.2bar(cond2)[kW] | 25.43 kW |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0401G I/24 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | 4 angų vožtuvas |
| Produkto tipas | STF |
| Produktų grupė | Vožtuvai su keturiomis angomis |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Ritė | Ne |
| Siurbimo sujung. dydis [mm] | 19.15 mm |
| Tipo pavadinimas | STF-0401G |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.841 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.78 Kilogram |
| Tūris | 2.377 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273879 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |