
Termostatas, UT 72
060H1805
Temperatūros diapazonas [°C]: -30 - 30, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPDT, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP00
060H1805
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 130 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -22 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 48 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis (FS) [K] | 3.0 K |
| Elektros jungtis | Gnybtų spaustuvų varžtai |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Jutiklio dydis (Ø x ilgis) [col.] | 15/64 x 4 44/64 in |
| Jutiklio dydis (Ø x ilgis) [mm] | 6 x 119 mm |
| Kapiliarinio vamzdelio ilgis [mm] | 3000 mm |
| Kapiliarinio vamzdelio medžiaga | Varis |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC15=1 A, 250 VAC1=16 A, 250 VAC3=7,5 A, 250 V |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP00 |
| Maks. jutiklio temperatūra [°C] | 80 °C |
| Maks. jutiklio temperatūra [°F] | 176.0 °F |
| Material Description | UT 72 Thermostat I/48 |
| Montavimo metodas | Skydelio montavimas |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CEEACEMCDLVDRoHSRoHS KinijaTYSK |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Termostatas |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | UT 72 |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 30 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 85 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.144 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.127 Kilogram |
| Tūris | 0.66 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428567169 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |