
Termostatas, UT 72
060H1506
Temperatūros diapazonas [°C]: -30 - 30, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPDT, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP20
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: UT
060H1506
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 130 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -22 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis (FS) [K] | 2.3 K |
| Elektros jungtis | Gnybtų spaustuvų varžtai |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Jutiklio dydis (Ø x ilgis) [col.] | 15/64 x 5 19/64 in |
| Jutiklio dydis (Ø x ilgis) [mm] | 6 x 150 mm |
| Kapiliarinio vamzdelio ilgis [mm] | 2000 mm |
| Kapiliarinio vamzdelio medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC15=1 A, 250 VAC1=16 A, 250 VAC3=7,5 A, 250 V |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Maks. jutiklio temperatūra [°C] | 60 °C |
| Maks. jutiklio temperatūra [°F] | 140.0 °F |
| Material Description | UT 72 Thermostat M/24 |
| Montavimo metodas | Siena |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CEEACEMCDLVDRoHSRoHS KinijaTYSK |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Termostatas |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | UT 72 |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 30 °C |
| Temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 85 °F |
| Temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -22 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.224 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.135 Kilogram |
| Tūris | 1.119 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428529686 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |