
slėgio jungiklis, KP15
060-205066
null: -0.2 - 7.5, Reguliavimas, dešinė pusė [bar]Pe: 8 - 32, Diferencinis kairės pusės [bar]: 0.7 - 4, Diferencinis dešinės pusės [bar]: 4, Kontaktofunkcija: SPDT, Atstatymofunkcija, kairė pusė: Auto
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: KP
060-205066
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apl. Temp. Pastaba | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 149 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atstatymofunkcija, dešinė pusė | Auto |
| Atstatymofunkcija, kairė pusė | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R113R1233zd(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 18 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencinis dešinės pusės [bar] | 4.0 bar |
| Diferencinis dešinės pusės [psi] | 58.0 psi |
| Diferencinis kairės pusės [bar] [maks.] | 4.00 bar |
| Diferencinis kairės pusės [bar] [min.] | 0.70 bar |
| Diferencinis kairės pusės [psi] [maks.] | 58.0 psi |
| Diferencinis kairės pusės [psi] [min.] | 10.0 psi |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektros jungčių komentarai | Skirta ½ col. kištukiniam vamzdžio sriegiui |
| Elektros jungties dydis | 7/8 in |
| Elektros jungtis | Anga |
| EN 60947 elektrinės savybės | Izoliacija: 400VTaršos laipsnis: 3Nominali impulso įtampa: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 elektros laidų savybės | Lankstus vamzdelis su lankeliais 0,5-1,5 mm2Lankstus vamzdelis, be lankelių: 0,7–2,5 mm2Vientisas/daugiagyslis: 0,75-2,5 mm2 |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kap. vamzdelio ilgio dalis [col.] | 36 in |
| Kapiliarinio vamzdelio ilgis [mm] | 900 mm |
| Kontakto vardinė reikšmė | 120Vac,16FLA,96LRA,3APilotinė16 A varžinis, vienos fazės240 V AC, 8 FLA, 48 LRA240V dc,12W pilot duty(0.05 A)8 A varžinis, vienos fazėsPapildomai: 50 VA 240 V kintamoji srovė bandomuoju režimu |
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP30 |
| Material Description | KP15 Pressure Switch I/18 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| MWP dešinės pusės [bar] Pe | 35.0 bar |
| MWP dešinės pusės [psig] Pe | 510.0 psig |
| MWP kairės pusės [bar] Pe | 17.0 bar |
| MWP kairės pusės [psig] Pe | 245 psig |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | BVCCCCECMIMDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDRINARMRSRoHS Kinijac UL us UL873, CS C22.2 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | slėgio jungiklis |
| Produkto pavadinimas | slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | KP15 |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimas, dešinė pusė [bar]Pe [maks.] | 32.0 bar |
| Reguliavimas, dešinė pusė [bar]Pe [min.] | 8.0 bar |
| Reguliavimas, dešinė pusė [psig]Pe [maks.] | 464.0 psig |
| Reguliavimas, dešinė pusė [psig]Pe [min.] | 116.0 psig |
| Reguliavimas, kairė pusė [bar]Pe [maks.] | 7.50 bar |
| Reguliavimas, kairė pusė [bar]Pe [min.] | -0.20 bar |
| Reguliavimas, kairė pusė Pe | 6 inHg - 108 psig |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513AR515B |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | KP/KPI pressure switch |
| SCIP dokumentacijos Nr. | b1323c86-8856-44cc-b1c6-6849abe37ee4 |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 |
| Slėgio jungties standartas | DIN 8912 |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti veržlė |
| Slėgio jutimo elementas | Silfonai |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Taikymo vadovas | Not applicable for liquid line |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R113R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.621 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.558 Kilogram |
| Tūris | 1.25 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428484527 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |