
Diferencinio slėgio jungiklis, MP55E
060B530066
Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar]: 0.3 - 4.5, Atstatymofunkcija: Auto, Slėgio jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP20, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 17
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: MP55E
Rekomenduojamas pakeitimas: 060B530091
060B530066
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apl. Temp. Pastaba | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 104 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| ATEX pardavimo tekstas | -20C<ta<+60CII 3G Ex ic IIB T6 Gc |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R1270R290R32R422BR422DR454AR454CR455AR516AR600R600a |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 21 vnt. |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [maks.] | 12 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [min.] | -1 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [maks.] | 175 psig |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [min.] | -15 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar] [maks.] | 4.50 bar |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar] [min.] | 0.30 bar |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [MPa] [maks.] | 0.45 MPa |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [MPa] [min.] | 0.03 MPa |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [psi] [maks.] | 65.0 psi |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [psi] [min.] | 4.3 psi |
| Elektros jungties dydis | Pg 13.5 |
| Elektros jungties standartas | DIN 40430 |
| Elektros jungtis | Kabelio prisukimo vieta |
| Elektros jungtys, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| EN 60947 elektrinės savybės | Izoliacija: 250VTaršos laipsnis: 3Nominali impulso įtampa: 4 kVApsaug. nuo trumpojo jungimo, saugiklis: 2A |
| EN 60947 elektros laidų savybės | Lankstus vamzdelis su lankeliais 0,2–1,0 mm2Lankstus vamzdelis, be lankelių: 0,2–1,5 mm2Vientisas/daugiagyslis: 0,2–1,5 mm2 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 9.0 psig |
| Kontakto diferencialas [bar] | 0.20 bar |
| Kontakto vardinė reikšmė | Ci=0.5 nFIi=0.1 ALi=0.2 μHPi=1 WUi=30 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT auksinis |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Maks. bandymo slėgis [bar] Pe | 22.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 319.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 17.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 245 psig |
| Material Description | MP55E Diff. Pressure Control,-20C<to<+6 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | ATEX - kat. 3 – 2 zonaCCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKRoHSRoHS KinijaTYSKUKCA |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Dif. slėgio jungiklis |
| Produkto pavadinimas | Diferencinio slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Bendrieji priedai |
| Produkto tipas | MP55E |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimas | Išjungimas krentant slėgiui |
| Relės atleidimo laikas [s] | 0 s |
| SCIP dokumentacijos Nr. | d6c79256-254f-4a74-9674-fbd37043a658 |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties standartas | EN 1254-1 |
| Slėgio jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R422BR422DR516A |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.702 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.622 Kilogram |
| Tūris | 2.14 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428039604 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |