
Diferencinio slėgio jungiklis, MP54
060B205366
Atstatymofunkcija: Rankinis min., Slėgio jungties tipas: Platėjanti veržlė, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP20, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 17
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: MP54 / MP55 / MP55A
Rekomenduojamas pakeitimas: 060B205391
060B205366
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apl. Temp. Pastaba | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 140 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atstatymofunkcija | Rankinis min. |
| Aušinimo medžiagos | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 21 vnt. |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [maks.] | 12 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [min.] | -1 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [maks.] | 175 psig |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [min.] | -15 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros jungties dydis | NPSM 1/2 - 14 |
| Elektros jungties standartas | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Elektros jungtis | Sukioji kabelio jungtis |
| Elektros jungtys, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| EN 60947 elektrinės savybės | Izoliacija: 250VTaršos laipsnis: 3Nominali impulso įtampa: 4 kVApsaug. nuo trumpojo jungimo, saugiklis: 2A |
| EN 60947 elektros laidų savybės | Lankstus vamzdelis su lankeliais 0,2–1,0 mm2Lankstus vamzdelis, be lankelių: 0,2–1,5 mm2Vientisas/daugiagyslis: 0,2–1,5 mm2 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Fiksuotas diferencinis [bar] | 0.65 bar |
| Fiksuotas diferencinis [psi] | 9 psi |
| Įranga | Terminė laiko relė |
| Kap. vamzdelio ilgio dalis [col.] | 36 in |
| Kapiliarinio vamzdelio ilgis [mm] | 900 mm |
| Kontakto diferencialas [bar] | 0.20 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=2 A, 250 VDC=0.2 A, 240 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Maks. bandymo slėgis [bar] Pe | 22.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 319.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 17.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 245 psig |
| Material Description | MP54 Diff. Pressure Switch M/21 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CCCCECMIMEACGLLLC CDC EURO-TYSKLVDRoHSRoHS KinijaTYSKUKCAc UL us UL873, CS C22.2 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Dif. slėgio jungiklis |
| Produkto pavadinimas | Diferencinio slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Bendrieji priedai |
| Produkto tipas | MP54 |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimas | Išjungimas krentant slėgiui |
| Relės atleidimo laikas [s] | 120 s |
| SCIP dokumentacijos Nr. | d6c79256-254f-4a74-9674-fbd37043a658 |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties standartas | DIN 8912 |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti veržlė |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tvirtinimo failo vardas | E31024 |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.88 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.795 Kilogram |
| Tūris | 1.972 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428365949 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |