
Diferencinio slėgio jungiklis, MP55
060B200691
Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar]: 0.3 - 4.5, Atstatymofunkcija: Rankinis min., Slėgio jungties tipas: Platėjanti mova, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP20, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 17
060B200691
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apl. Temp. Pastaba | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 140 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atstatymofunkcija | Rankinis min. |
| Aušinimo medžiagos | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 21 vnt. |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [maks.] | 12 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [min.] | -1 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [maks.] | 175 psig |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [min.] | -15 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar] [maks.] | 4.50 bar |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [bar] [min.] | 0.30 bar |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [MPa] [maks.] | 0.45 MPa |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [MPa] [min.] | 0.03 MPa |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [psi] [maks.] | 65.0 psi |
| Dif. slėg. nustatymo diapazonas [psi] [min.] | 4.3 psi |
| Elektros jungties dydis | NPSM 1/2 - 14 |
| Elektros jungties standartas | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Elektros jungtis | Sukioji kabelio jungtis |
| Elektros jungtys, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| EN 60947 elektrinės savybės | Izoliacija: 250VTaršos laipsnis: 3Nominali impulso įtampa: 4 kVApsaug. nuo trumpojo jungimo, saugiklis: 2A |
| EN 60947 elektros laidų savybės | Lankstus vamzdelis su lankeliais 0,2–1,0 mm2Lankstus vamzdelis, be lankelių: 0,2–1,5 mm2Vientisas/daugiagyslis: 0,2–1,5 mm2 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Gamintojo nustatymas [psig] | 9.0 psig |
| Įranga | Terminė laiko relė |
| Kontakto diferencialas [bar] | 0.20 bar |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=2 A, 250 VDC=0.2 A, 240 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Maks. bandymo slėgis [bar] Pe | 22.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 319.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 17.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 245 psig |
| Material Description | MP55 Diff. Pressure Switch M/21 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CCCCECMIMDNV∙GLEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRINARoHS KinijaTYSKc UL us UL873, CS C22.2 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Dif. slėgio jungiklis |
| Produkto pavadinimas | Diferencinio slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Bendrieji priedai |
| Produkto tipas | MP55 |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| Reguliavimas | Išjungimas krentant slėgiui |
| Relės atleidimo laikas [s] | 90 s |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties standartas | DIN 8906 |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti mova |
| Slėgis, kištukas / lizdas | Kištukinis |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tvirtinimo failo vardas | E31024 |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.803 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.678 Kilogram |
| Tūris | 1.972 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424499570 |
| Proposition 65 | Cancer |