
Diferencinio slėgio jungiklis, MP54
060B029766
Atstatymofunkcija: Auto, Slėgio jungties tipas: Platėjanti mova, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP20, Maks. Darbinis slėgis [bar]: 17
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: MP54 / MP55 / MP55A
Rekomenduojamas pakeitimas: 060B029791
060B029766
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Apl. Temp. Pastaba | Bellows max 100 °C/212 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -40 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 140 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -40 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 21 vnt. |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [maks.] | 12 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [bar] Pe [min.] | -1 bar |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [maks.] | 175 psig |
| Darb. diapazonas LP pusėje [psig] Pe [min.] | -15 psig |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektros jungties dydis | Pg 13.5 |
| Elektros jungties standartas | DIN 40430 |
| Elektros jungtis | Kabelio prisukimo vieta |
| Elektros jungtys, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Elektros spec. standartas | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektrinės savybės | Izoliacija: 250VTaršos laipsnis: 3Nominali impulso įtampa: 4 kVApsaug. nuo trumpojo jungimo, saugiklis: 2A |
| EN 60947 elektros laidų savybės | Lankstus vamzdelis su lankeliais 0,2–1,0 mm2Lankstus vamzdelis, be lankelių: 0,2–1,5 mm2Vientisas/daugiagyslis: 0,2–1,5 mm2 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Fiksuotas diferencinis [bar] | 0.65 bar |
| Fiksuotas diferencinis [psi] | 9 psi |
| Kontakto diferencialas [bar] | 0.20 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Kontakto vardinė reikšmė | AC15=0.1 A, 250 VDC13=12 W, 125 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP20 |
| Maks. bandymo slėgis [bar] Pe | 22.0 bar |
| Maks. bandymo slėgis [psig] | 319.0 psig |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 17.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 245 psig |
| Material Description | MP54 Diff. Pressure Switch M/21 |
| Other RoHS documentation | Saudi Arabia RoHS |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CCCCECMIMEACGLLLC CDC EURO-TYSKLVDRoHSRoHS KinijaTYSKUKCA |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto aprašymas | Dif. slėgio jungiklis |
| Produkto pavadinimas | Diferencinio slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Bendrieji priedai |
| Produkto tipas | MP54 |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reguliavimas | Išjungimas krentant slėgiui |
| Relės atleidimo laikas [s] | 0 s |
| SCIP dokumentacijos Nr. | d6c79256-254f-4a74-9674-fbd37043a658 |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties standartas | DIN 8906 |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti mova |
| Slėgis, kištukas / lizdas | Kištukinis |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507CR513AR515B |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.72 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.635 Kilogram |
| Tūris | 2.198 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428365703 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |