
Kasetės slėgio jungiklis, CCB, 140 bar, 100 bar
061F9812
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 140, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 100, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPST(NC), Slėgio jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Slėgio jungties dydis [mm]: 6.35, Elektros jungtis: Kabelis, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP65
061F9812
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R744 |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 100 vnt. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 140.00 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 2030 psi |
| Elektros jungtis | Kabelis |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Kabelio ilgis [col.] | 59.06 in |
| Kabelio ilgis [m] | 1.500 m |
| Kabelio tipas | AWG18 |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPST(NC) |
| Korpusas | EPOKSIDO TIPAS |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Laido spalva | Juodas |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 165.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 2393 psig |
| Material Description | CCB Cartridge Switch 2UB07W I/100 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 100.00 bar |
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 1450 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CETÜV |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | CCB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513A |
| SCIP dokumentacijos Nr. | f33de3f9-791f-47eb-85ea-0064e2fcf12f |
| Slėgio diapazono kategorija | Aukštas slėgis |
| Slėgio jungties dydis [mm] | 6.35 mm |
| Slėgio jungties pastabos | Cu vamzdelis (galas=7mm) |
| Slėgio jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Specifikacijos raktas | CCB-2UB07W |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 100 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 210 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -20 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 375.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 5440 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.13 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.13 Kilogram |
| Tūris | 0.223 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428258050 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |