
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 27 bar, 21 bar
061F9210
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 27, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 21, Atstatymofunkcija: Rankinis, Kontaktofunkcija: SPDT, Slėgio jungties tipas: Platėjanti mova, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Elektros jungtis: Kabelis, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP65
061F9210
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Rankinis |
| Aušinimo medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 100 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 27.00 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 392 psi |
| Elektros jungtis | Kabelis |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Kabelio ilgis [col.] | 39.37 in |
| Kabelio ilgis [m] | 1.000 m |
| Kabelio tipas | AWG18 |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=4 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPDT |
| Korpusas | Skydelio montavimas |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Laido spalva | JUODA+MĖLYNA+RAUDONA |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 653 psig |
| Material Description | ACB Cartridge Switch PC02M I/100 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 21.00 bar |
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 305 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513A |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ACB/LCB, Cartridge pressure switch, flare connection |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 3214dac9-e7f5-4553-abfe-56ba718eab3c |
| Slėgio diapazono kategorija | Aukštas slėgis |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties pastabos | Išleidiklis |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti mova |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Specifikacijos raktas | ACB-PC02M |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 135 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -55 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 275 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -70 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 200.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 2900 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.094 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.06 Kilogram |
| Tūris | 0.225 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428509862 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |