
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 24.5 bar, 18 bar
061F8065
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 24.5, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 18, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPST(NC), Slėgio jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Elektros jungtis: Kištukų jungtys, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP40
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: ACB / CCB
061F8065
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 300 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 24.50 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 355 psi |
| Elektros jungtis | Kištukų jungtys |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPST(NC) |
| Korpusas | ĮPRASTINIS |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP40 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 653 psig |
| Material Description | ACB Cartridge Switch DB137 I/300 |
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 18.00 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 261 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513A |
| Slėgio diapazono kategorija | Aukštas slėgis |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties dydis [mm] | 6.35 mm |
| Slėgio jungties pastabos | Cu vamzdelis (galas=3mm) |
| Slėgio jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Specifikacijos raktas | ACB-DB137 |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 135 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -55 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 275 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -70 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 200.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 2900 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.02 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.019 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428263863 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |