
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 18 bar, 14 bar
061F8036
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 18, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 14, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPST(NO), Slėgio jungties tipas: Platėjanti mova, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Elektros jungtis: Kabelis, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP65
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: ACB / CCB
061F8036
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 100 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 18.00 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 261 psi |
| Elektros jungtis | Kabelis |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Kabelio ilgis [col.] | 78.74 in |
| Kabelio ilgis [m] | 2.000 m |
| Kabelio tipas | AWG18 |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPST(NO) |
| Korpusas | ĮPRASTNIS KARŠTAS-TIRPD. |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Laido spalva | Juodas |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 653 psig |
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UA174W I/100 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 14.00 bar |
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 203 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CE 0035 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513A |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ACB/LCB, Cartridge pressure switch, flare connection |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 3214dac9-e7f5-4553-abfe-56ba718eab3c |
| Slėgio diapazono kategorija | Aukštas slėgis |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties pastabos | Išleidiklis |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti mova |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Specifikacijos raktas | ACB-2UA174W |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 135 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -55 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 275 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -70 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 200.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 2900 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.108 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.103 Kilogram |
| Tūris | 0.228 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428263979 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |