
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 5.9 bar, 3.7 bar
061F7842
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 5.9, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 3.7, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPST(NO), Slėgio jungties tipas: Platėjanti mova, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Elektros jungtis: Kabelis, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP65
061F7842
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 50 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 5.90 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 86 psi |
| Elektros jungtis | Kabelis |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Kabelio ilgis [col.] | 98.43 in |
| Kabelio ilgis [m] | 2.500 m |
| Kabelio tipas | AWG18 |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPST(NO) |
| Korpusas | ĮPRASTNIS KARŠTAS-TIRPD. |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Laido spalva | Mėlynas |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 35.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 508 psig |
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UA1004W I/50 |
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 3.70 bar |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 54 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | C UL US UL60730CE 0035TÜV |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513A |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ACB/LCB, Cartridge pressure switch, flare connection |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 3214dac9-e7f5-4553-abfe-56ba718eab3c |
| Slėgio diapazono kategorija | Žemas slėgis |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties pastabos | Išleidiklis |
| Slėgio jungties tipas | Platėjanti mova |
| Slėgis, kištukas / lizdas | LIZDINIS |
| Specifikacijos raktas | ACB-2UB1283MW |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 135 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -55 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 275 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -70 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 200.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 2900 psig |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.121 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.084 Kilogram |
| Tūris | 0.45 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428510592 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |