
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 2.7 bar, 1.7 bar
061F7525
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 2.7, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 1.7, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPST(NO), Slėgio jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Slėgio jungties dydis: 1/4 in, Elektros jungtis: Kabelis, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP65
061F7525
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R1234yfR1234zeR125R1270R134aR22R290R32R404AR407CR407HR410AR438AR444BR448AR449AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR457AR513AR516AR600R600aR601a |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 20 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 2.70 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 39 psi |
| Elektros jungtis | Kabelis |
| EPD available | Yes |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kabelio ilgis [col.] | 59.06 in |
| Kabelio ilgis [m] | 1.500 m |
| Kabelio tipas | AWG18 |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPST(NO) |
| Korpusas | ĮPRASTNIS KARŠTAS-TIRPD. |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Laido spalva | Juodas |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 35.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 508 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UA525W I/20 |
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 1.70 bar |
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 25 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | C UL US UL60730CECE 0035PEDTÜV |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513A |
| Slėgio diapazono kategorija | Žemas slėgis |
| Slėgio jungties dydis | 1/4 in |
| Slėgio jungties dydis [mm] | 6.35 mm |
| Slėgio jungties pastabos | Cu vamzdelis (galas=3mm) |
| Slėgio jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Specifikacijos raktas | ACB-2UB366MW |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 135 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -55 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 275 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -70 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 200.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 2900 psig |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R1234yfR125R1270R134aR22R290R32R404AR407CR407HR410AR438AR444BR448AR449AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR457AR513AR516AR600R600a |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.081 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.07 Kilogram |
| Tūris | 0.406 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428264884 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |