
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 39.5 bar
061F6989
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 39.5, Elektros jungtis: Kabelis
061F6989
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 10 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 39.50 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 573 psi |
| Elektros jungtis | Kabelis |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | ACB Cartridge Switch 2UB7079W I/10 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | ACB/LCB, Cartridge pressure switch, flare connection |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 3214dac9-e7f5-4553-abfe-56ba718eab3c |
| Specifikacijos raktas | ACB-2UB7079W |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.144 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.121 Kilogram |
| Tūris | 0.72 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424693466 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |