
Kasetės slėgio jungiklis, ACB, 19 bar, 16 bar
061F6676
Didesnis aktyv. slėgis [bar]: 19, Mažesnis aktyv. slėgis [bar]: 16, Atstatymofunkcija: Auto, Kontaktofunkcija: SPST(NO), Slėgio jungties tipas: LITAVIMAS, ODF, Elektros jungtis: Kabelis, Korpuso IP vardinė reikšmė: IP65
Šis gaminys nebegaminamas.
Gaminio nebegalima įsigyti, tačiau vis tiek galite rasti informacijos apie jį, įskaitant techninės priežiūros vadovus, brėžinius ir kt.
Jei ieškote panašaus gaminio, galite peržiūrėti kitas to paties gaminio tipo parinktis apsilankę gaminio tipo puslapyje.: ACB / CCB
061F6676
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -30 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 185 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -20 °F |
| Atstatymofunkcija | Auto |
| Aušinimo medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 100 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Didesnis aktyv. slėgis [bar] | 19.00 bar |
| Didesnis aktyv. slėgis [psi] | 276 psi |
| Elektros jungtis | Kabelis |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kabelio ilgis [col.] | 59.06 in |
| Kabelio ilgis [m] | 1.500 m |
| Kabelio tipas | AWG18 |
| Kontakto vardinė reikšmė | AC=6 A, 250 V |
| Kontaktofunkcija | SPST(NO) |
| Korpusas | ĮPRASTNIS KARŠTAS-TIRPD. |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Laido spalva | Juodas |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 650 psig |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | ACB Cartridge Switch ACB-2UA1151W I/100 |
| Mažesnis aktyv. slėgis [bar] | 16.00 bar |
| Mažesnis aktyv. slėgis [psi] | 232 psi |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | C UL US UL60730CE 0035TÜV |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Kasetės slėgio jungiklis |
| Produkto priedai | Jungiklių priedai |
| Produkto tipas | ACB |
| Produktų grupė | Jungikliai ir termostatai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Šaldomosios medžiagos be alyvos | R134aR513A |
| Slėgio diapazono kategorija | Aukštas slėgis |
| Slėgio jungties dydis [mm] | 6.00 mm |
| Slėgio jungties pastabos | Cu vamzdelis (galas=7mm) |
| Slėgio jungties tipas | LITAVIMAS, ODF |
| Specifikacijos raktas | ACB-2UA1151W |
| Tepalų suderinamumas | Paskirtims be alyvos |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [maks.] | 135 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -55 °C |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 275 °F |
| Terpės temperatūros diapazonas [°F] [min.] | -70 °F |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Trūkimo slėgis [bar] | 200.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 2900 psig |
| UL mark | Yes |
| UL patvirtintos šaldomosios medžiagos | R125R134aR22R404AR407CR407HR410AR438AR448AR449AR452AR513A |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.075 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.074 Kilogram |
| Tūris | 0.225 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428511148 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |