
I/O modulis, AK-XM 107A
080Z0020
Veikimas: Skaitmeninės įvestys, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 16
080Z0020
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 16 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekranas priekyje | Ne |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | AK-XM 107A, Control,Pulse Counter Module |
| Naudojimo sritis | Impulsų skaičiuotuvas |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | C-TICKCELLC CDC TYSK |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | I/O modulis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | AK-XM 107A |
| Produktų grupė | I/O ir ryšio moduliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | AK-XM Control Comm Module-1 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 7c8673a0-73fc-4cad-a4bd-f865871e476b |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Valdiklio tipas | Išplėstinis modulis |
| Veikimas | Skaitmeninės įvestys |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.348 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.17 Kilogram |
| Tūris | 2.527 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428088909 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |