
I/O modulis, AK-XM 102A
080Z0008
I/O modulis, Produkto tipas: AK-XM 102A, Valdiklio tipas: Išplėstinis modulis, Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.]: 8, Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 16
080Z0008
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 16 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Žema įtampa |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekranas priekyje | Ne |
| Energijos suvartojimas [VA] | 1.0 VA |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| In scope of WEEE | Yes |
| Įranga | Standartiniai blokai |
| Material Description | AK2-XM 102A MODULIS |
| Naudojimo sritis | Papildoma įvestis ir išvestis |
| Padaliniai | 25 |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | C-TICKCELLC CDC TYSKUR |
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | I/O modulis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | AK-XM 102A |
| Produktų grupė | I/O ir ryšio moduliai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)Triphenyl phosphate (CAS no. 115-86-6) |
| Ryšio tipas | AK2 LOCAL BUS |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | AK-XM Control Comm Module-1 |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 7c8673a0-73fc-4cad-a4bd-f865871e476b |
| Skaitmeniniai įėjimai (DI) [vnt.] | 8 vnt. |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Valdiklio tipas | Išplėstinis modulis |
| Veikimas | Skaitmeninės įvestys |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.354 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.2 Kilogram |
| Tūris | 2.554 Liter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428078832 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |