
Ventiliatoriaus greičio valdiklis, XGE-EC
061H3245
Gamykliniai nustatymai [bar]: 8, Maks. P juosta [bar]: 4.5, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.]: 8, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.]: 18, Tipo pavadinimas: XGE-2S-E
061H3245
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR407FR407HR448AR449AR449BR450AR452AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 50 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 116.0 psig |
| Identiškas produktas | 061H3104061H3145 |
| Korpusas | UŽDARAS |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 47.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 681 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 4.5 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 65.0 psi |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 2SE |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Ventiliatoriaus greičio valdiklis |
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | XGE-EC |
| Produktų grupė | Elektroniniai reguliatoriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.] | 18.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.] | 8.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [maks.] | 1.80 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [min.] | 0.80 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 261.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 116.00 psig |
| Slėgio įleidimas vid. / išor. | Vidinis |
| Slėgio įleidimo jung. dydis [col.] | 1/4 |
| Slėgio įleidimo jung. stand. | DIN 8906 |
| Slėgio įleidimo jung. tipas | Platėjanti mova |
| Slėgio jungties pastabos | su Schrader |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 10.00 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | XGE-2S-E |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.225 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.19 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.735 Liter |
| EAN/UPC | 5702428531610 |