
Ventiliatoriaus greičio valdiklis, XGE-4MI
061H3241
Gamykliniai nustatymai [bar]: 19, Fazių skaičius: 1, Maks. P juosta [bar]: 6, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.]: 10, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.]: 25, Tipo pavadinimas: XGE-4MI
061H3241
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407CR407FR407HR448AR449AR449BR450AR452AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 60 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fazių skaičius | 1 |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 276.0 psig |
| Identiškas produktas | 061H3240 |
| Korpusas | UŽDARAS |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 47.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 681 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 6.0 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 87.0 psi |
| Maks. srovės išvestis / fazė[A] | 3 A |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 4MI I/60 |
| Min. greičio nustatymas [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Ventiliatoriaus greičio valdiklis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | XGE |
| Produktų grupė | Elektroniniai reguliatoriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.] | 25.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.] | 10.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [maks.] | 2.50 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [min.] | 1.00 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 363.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 145.00 psig |
| Slėgio įleidimas vid. / išor. | Vidinis |
| Slėgio įleidimo jung. dydis [col.] | 1/4 |
| Slėgio įleidimo jung. stand. | DIN 8906 |
| Slėgio įleidimo jung. tipas | Platėjanti mova |
| Slėgio jungties pastabos | su Schrader |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 240 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 200 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | XGE-4MI |
| Trūkimo slėgis [bar] | 131.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 1900 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.211 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.2 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.775 Liter |
| EAN/UPC | 5702428275484 |