
Ventiliatoriaus greičio valdiklis, XGE-6C
061H3160
Gamykliniai nustatymai [bar]: 28, Fazių skaičius: 1, Maks. P juosta [bar]: 7, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.]: 22, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.]: 39, Tipo pavadinimas: XGE-6C
061H3160
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Aušinimo medžiagos | R407HR410AR449BR450AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 50 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fazių skaičius | 1 |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 406.0 psig |
| Korpusas | UŽDARAS |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 47.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 681 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 7.0 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 101.0 psi |
| Maks. srovės išvestis / fazė[A] | 3 A |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 6C |
| Min. greičio nustatymas [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Patvirtinimas | CE |
| Pridedamos dalys | Plug |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Ventiliatoriaus greičio valdiklis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | XGE |
| Produktų grupė | Elektroniniai reguliatoriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.] | 39.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.] | 22.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [maks.] | 3.90 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [min.] | 2.20 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 566.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 319.00 psig |
| Slėgio įleidimas vid. / išor. | Vidinis |
| Slėgio įleidimo jung. dydis [col.] | 1/4 |
| Slėgio įleidimo jung. stand. | DIN 8906 |
| Slėgio įleidimo jung. tipas | Platėjanti mova |
| Slėgio jungties pastabos | su Schrader |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 240 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 200 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | XGE-6C |
| Trūkimo slėgis [bar] | 131.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 1900 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.272 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.19 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.746 Liter |
| EAN/UPC | 5702428275538 |