Ventiliatoriaus greičio valdiklis
061H3066
Gamykliniai nustatymai [bar]: 21, Maks. P juosta [bar]: 6, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.]: 10, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.]: 25
061H3066
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Aušinimo medžiagos | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR410AR448AR449AR449BR449CR450AR452AR507AR513AR515B |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 60 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 304.0 psig |
| Korpusas | UŽDARAS |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP65 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 47.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 681 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 6.0 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 87.0 psi |
| Material Description | XGE Fan Speed Controller 4SEIQ01 I/60 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Patvirtinimas | CECSAEACUL |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto pavadinimas | Ventiliatoriaus greičio valdiklis |
| Produkto priedai | Electron. control accessories |
| Produkto tipas | XGE |
| Produktų grupė | Elektroniniai reguliatoriai |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.] | 25.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.] | 10.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [maks.] | 2.50 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [min.] | 1.00 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 362.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 145.00 psig |
| Slėgio įleidimas vid. / išor. | Female |
| Slėgio įleidimo jung. dydis [col.] | 1/4 |
| Slėgio įleidimo jung. stand. | DIN 8906 |
| Slėgio įleidimo jung. tipas | Platėjanti mova |
| Slėgio jungties pastabos | su Schrader |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 10.00 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | XGE-4SEIQ01 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.272 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.215 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255250197 |