
Ventiliatoriaus greičio valdiklis, RGE
061H3048
Gamykliniai nustatymai [bar]: 32, Fazių skaičius: 1, Maks. P juosta [bar]: 9, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.]: 39, Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.]: 16, Tipo pavadinimas: RGE-Z1L6-7DS
061H3048
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°C] [Min.] | -20 °C |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [maks.] | 131 °F |
| Aplinkos temperatūros diapazonas [°F] [Min.] | -4 °F |
| Aušinimo medžiagos | R407HR410AR449BR450AR513A |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 27 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fazių skaičius | 1 |
| Gamintojo nustatymas [psig] | 464.0 psig |
| Gnybtų skaičius [vnt.] | 2 vnt. |
| Kapiliarinio vamzdelio ilgis [col.] | 35.4 in |
| Kapiliarinio vamzdelio ilgis [mm] | 900 mm |
| Korpusas | UŽDARAS |
| Korpuso IP vardinė reikšmė | IP54 |
| Maks. Darbinis slėgis [bar] | 47.0 bar |
| Maks. Darbinis slėgis [psig] | 681 psig |
| Maks. P juosta [bar] | 9.0 bar |
| Maks. P juosta [psi] | 131.0 psi |
| Maks. srovės išvestis / fazė[A] | 2 A |
| Material Description | RGE Fan Speed Controller Z1L6-7DS |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Min. greičio nustatymas [%] | 35%@60Hz45%@50Hz |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkto pavadinimas | Ventiliatoriaus greičio valdiklis |
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | RGE |
| Produktų grupė | Elektroniniai reguliatoriai |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [maks.] | 39.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [bar] Pe [min.] | 16.00 bar |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [maks.] | 3.90 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [MPa] Pe [min.] | 1.60 MPa |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [maks.] | 566.00 psig |
| Reguliavimo diapazonas [psig] Pe [min.] | 232.00 psig |
| Slėgio įleidimas vid. / išor. | Vidinis |
| Slėgio įleidimo jung. dydis [col.] | 1/4 |
| Slėgio įleidimo jung. stand. | DIN 8906 |
| Slėgio įleidimo jung. tipas | Platėjanti mova |
| Slėgio jungties pastabos | su Schrader |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 240 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 200 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Tipo pavadinimas | RGE-Z1L6-7DS |
| Trūkimo slėgis [bar] | 131.0 bar |
| Trūkimo slėgis [psig] | 1900 psig |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.42 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.419 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.998 Liter |
| EAN/UPC | 5702428275705 |