
Electron. control accessories, 3PH ENERGY METER CT 5A RS485
080Z2130
Pakavimo formatas: Viena pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 1
080Z2130
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| Material Description | 3PH ENERGY METER CT 5A RS485 |
| Naudojimo sritis | Energijos matavimas |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Energy meter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | Energy Meter |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | Lead (CAS no. 7439-92-1)Bisphenol A (BPA, CAS no. 80-05-7)Boron Trioxide (CAS no. 1303-86-2)Lead(II) oxide (CAS no. 1317-36-8)Lead(II,IV) oxide (CAS no. 1314-41-6) |
| SCIP dokumentacijos gaminio pavadinimas | 3PH ENERGY METER |
| SCIP dokumentacijos Nr. | 7f45a4c7-4c8f-4ce9-bcfa-f64da45d30de |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 240 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 120 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Veikimas | Energijos paklausos matuokliai |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 247 Gram |
| Grynasis svoris | 184 Gram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.892 Liter |
| EAN/UPC | 5715162846858 |