
Electron. control accessories, 1PH ENERGY METER 45A DIRECT CONN. RS485
080Z2131
Pakavimo formatas: Viena pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 1
080Z2131
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | 1PH ENERGY METER 45A DIRECT CONN. RS485 |
| Naudojimo sritis | Energijos matavimas |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Energy meter |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Produkto priedai | Ne |
| Produkto tipas | Energy Meter |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [maks.] | 240 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė [min.] | 120 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Veikimas | Energijos paklausos matuokliai |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 143 Gram |
| Grynasis svoris | 92 Gram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.569 Liter |
| EAN/UPC | 5715162715819 |