
Electron. control accessories, EKA 164A, Display, Universal,Green I/24, EKC Controllers
084B8670
Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 24
084B8670
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | EKA 164A, Display, Universal,Green I/24 |
| Naudojama produktui | EKC Controllers |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | ekrano |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tipo pavadinimas | EKA 164A |
| Veikimas | Žalias ekranas |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.041 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.036 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.123 Liter |
| EAN/UPC | 5702428434256 |