
Electron. control accessories, EKA 183A, Accessory, Programming Key, EKC Controllers
084B8582
Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 35
084B8582
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 35 vnt. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | EKA 183A, Accessory, Programming Key |
| Naudojama produktui | EKC Controllers |
| Padaliniai | 25 |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Programavimo raktas |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tipo pavadinimas | EKA 183A |
| Veikimas | Programavimo raktas |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.048 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.03 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.543 Liter |
| EAN/UPC | 5702428165976 |