
Electron. control accessories, EKA 164A, Display, Universal settings, EKC Controllers
084B8563
Pakavimo formatas: Kelių elementų pakuotė, Dalių kiekis pakuotė formate: 30
084B8563
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 30 vnt. |
| Daugiau Informacijos | Įsukami gnybtai |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | Yes |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Material Description | EKA 164A, Display, Universal settings |
| Naudojama produktui | EKC Controllers |
| Pakavimo formatas | Kelių elementų pakuotė |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | ekrano |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Tipo pavadinimas | EKA 164A |
| Veikimas | Universalus nustatymo ekranas |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.046 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.035 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.147 Liter |
| EAN/UPC | 5702428087728 |