
Electron. control accessories, AK-UI55 6m Cable I-Pack
084B4198
Pakavimo formatas: Pramoninis paketas, Dalių kiekis pakuotė formate: 24
084B4198
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 24 vnt. |
| Daugiau Informacijos | 24 pieces |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| Identiškas produktas | 084B4079 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | AK-UI55 6m Cable I-Pack |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Naudojama produktui | AK-UI55 |
| Padaliniai | 25 |
| Pakavimo formatas | Pramoninis paketas |
| PFAS kiekis [taip / ne] | No |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Priedai |
| Produkto tipas | Priedas |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| Veikimas | 6 m kabelis, skirtas AK-UI55 ekranams |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 0.159 Kilogram |
| Grynasis svoris | 0.149 Kilogram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.501 Liter |
| EAN/UPC | 5702424067960 |