
Ryšio modulis, TP78-05
084B2255
Veikimas: Tinklo tiltas, FTT10-RS485
084B2255
Gaminių specifikacija
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Dalių kiekis pakuotė formate | 1 vnt. |
| Dažnis [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Material Description | STIPRINTUVAS TP78-03 |
| Naudojimo sritis | „Field Bus“ ryšiai |
| Pakavimo formatas | Viena pakuotė |
| Patvirtinimas | CE |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkto pavadinimas | Ryšio modulis |
| Produkto tipas | TP78-05 |
| Produktų grupė | Electron. control accessories |
| REACH kandidatinio sąrašo medžiagos | No |
| Srovės sunaudojimas [mA] | 130 mA |
| Tiekiama įtampa [V] DC | 12 V |
| Tiekimo įtampa [V] kint. srovė | 12 V |
| Tinkamas naudoti | Ne |
| Valdiklio tipas | Stiprintuvas, tilto |
| Veikimas | Tinklo tiltas, FTT10-RS485 |
Bendrosios specifikacijos
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Bruto svoris | 256 Gram |
| Grynasis svoris | 250 Gram |
Charakteristika | Vertė |
|---|---|
| Tūris | 0.941 Liter |
| EAN/UPC | 5702428406598 |